Анонс мерапрыемстваў

19 верасня

Мерапрыемствы

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

Выхаваўчыя мерапрыемствы

Завочная вандроўка "Сцежкамі роднай вёскі"

(1-4 кл)

9.00-9.45

каб. 12

Лабковіч С.У.   

Экскурсія ў школьным музеі. Знаёмства з экспазіцыяй "Савецкі перыяд у гісторыі нашай краіны"

(5-8 кл)

9.00-9.45

школьны музей

Барыніна В.А.

Таварысцкая сустрэча па валейболе (Грэская СШ,  Гольчыцкая СШ)

(9-11кл)

10.00-12.00

школьны стадыён

Наст. фіз.культуры

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

 Футбол

9.00-10.40

спартыўная зала

Ачапоўскі Р.В.

Валейбол

10.50-12.30

спартыўная зала

Жук Д.С.

Грамадска-карысная праца  (19.09.20 заняткі не праводзяцца)

Грамадска-карысная праца

(7 кл)

9.20-10.05

школьны участак

Пісарык А.У.

Грамадска-карысная праца

(9 кл)

11.40-12.25

школьны участак

Вітко М.М.

Дзейнасць аб’яднанняў па інтарэсах

Музеязнаўства

9.15-10.15

музей

Гупаловіч Л.І.

Беларускі ручнічок

13.00-15.00

каб гурткавой

работы

Пудава Ж.І.

Вучэбныя заняткі

Працоўнае навучанне

(10;11;11 клас)

9.00-11.35

каб.праф.навуч.

Чэпікаў І.С.

Працоўнае навучанне

(11;10;10 клас) (19.09.20 заняткі не праводзяцца)

9.00-11.35

каб.45

Вітко М.М.

Работа факультатываў

Уводзіны ў педагагічную прафесію (11 клас)

9.30-11.10

каб.43

Міхайлава В.С.

Уводзіны ў педагагічную прафесію(10 клас)

9.55-11.35

каб.32

Макшыцкая М.М.

Асновы фінансавай граматнасці

10.20-11.05

каб.36

Гупаловіч Л.І

Работа педагога-псіхолага

Кансультацыя “Бацькам аб прафілактыцы суіцыдаў”

9.00-9.30

к.4

Янцэвіч С.Ю.

Узаемадзеянне з соцыумам

Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

20.00-22.00

Сельскі ДК

Янцэвіч С.Ю.

Кансультаванне

Кансультацыя па беларускай мове

9.00-9.45

Каб.44

Лабковіч І.М.

 

_________________________________________________________

 

ГРАФІК 

правядзення кансультацый настаўнікамі-прадметнікамі

для вучняў і бацькоў

Дата

Прадмет

Прозвішча,

ініцыялы настаўніка

Месца правядзення кансультацыі

05.09.2020

9.00-10.30

 

Руская мова

 

 Драбушэвіч Т.В.

каб.44

 

12.09.2020

9.00-10.30

Геаграфія

 Семяняк Ю.С.

каб.36

19.09.2020

9.00-10.30

Беларуская мова

Лабковіч І.М.

каб. 43

26.09.2020

9.00-10.30

Хімія

Бранавец А.М.

каб.34

03.10.2020

9.00-10.30

Матэматыка

Міхневіч С.М.

 каб.45

10.10.2020

9.00-10.30

Матэматыка

Раўтовіч Т.І.

каб.29

17.10.2020

9.00-10.30

Фізіка Макшыцкая М.М. каб.32

23.10.2020

9.00-10.30

Біялогія

 Семяняк Ю.С.

каб.36

_____________________________________________