Анонс мерапрыемстваў

16 мая

 

Мерапрыемствы

Час

правядзення

Месца

правядзення

Адказныя

 

"Кніжчына бальніца" (рамонт кніг і падручнікаў) (3-6 класы)

9.00-10.00 школьная бібліятэка

Дубовік Ю.С.

 Акцыя "Квітней, Беларусь!"

9.30-11.00 прышкольная тэрыторыя

Пісарык А.У.

 

   
Вучэбныя заняткі

Працоўнае навучанне (10 клас)

8.30-12.00

каб.праф.навуч.

Чэпікаў І.С.

Працоўнае навучанне (11 "Б" клас)

8.30 - 10.15

каб.44

Вітко М.М.

Работа факультатываў

"Уводзіны ў педагагічную прафесію" (10 клас)

9.50-11.25

каб.29

Раўтовіч Т.І.

"Уводзіны ў педагагічную прафесію" (11 "А" клас)

9.55-11.35

каб.32

Макшыцкая М.М.

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Скураны мяч (Футбол)

9.00-11.35

спартыўная зала

Ачапоўскі Р.В.

АФП

12.00-13.30

спартыўная зала

Ачапоўскі Р.В.

Валейбол

13.20-15.00

спартыўная зала

Дубовік В.У.

Грамадска-карысная праца

Грамадска-карысная праца

9.20-10.25

школьны участак

Пісарык А.У.

Грамадска-карысная праца

10.15-11.00

школьны участак

Вітко М.М.

Дзейнасць аб’яднанняў па інтарэсах

Свет хіміі

8.15-10.15

каб.34

Бранавец А.М.

Літаратурнае краязнаўства

09.00-11.00

каб.38

Кудзіновіч І.Я.

Фантазія

9.15-10.15

каб.29

Раўтовіч Т.І.

Слуцкі сувенір

10.00-12.00

каб гуртк. работы

Пудава Ж.І.

Музеязнаўства

10.00-12.00

музей

Гупаловіч Л.І.

Турыстычная песня

11.10 -13.10

актавая зала

Вітко М.М.

Работа педагога-псіхолага

Кансультацыя па прафесійным самавызначэнні вучняў

9.00-10.00

каб. 4

Янцэвіч С.Ю.

Узаемадзеянне з соцыумам

Рэйд настаўніцка-бцькоўскага патруля

20.00-22.00

Сельскі ДК

Янцэвіч С.Ю.

•  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  • •  •

 

ГРАФІК 

правядзення кансультацый настаўнікамі-прадметнікамі

для вучняў і бацькоў

Дата

Прадмет

Прозвішча,

ініцыялы настаўніка

Месца правядзення кансультацыі

25.04.2020

9.00-10.30

 

Руская мова

 

 Драбушэвіч Т.В.

каб.44

 

02.05.2020

9.00-10.30

Геаграфія

 Семяняк Ю.С.

каб.36

16.05.2020

9.00-10.30

Беларуская мова

Лабковіч І.М.

каб. 43

23.05.2020

9.00-10.30

Хімія

Бранавец А.М.

каб.34

30.05.2020

9.00-10.30

Матэматыка

Міхневіч С.М.

 каб.45

 

9.00-10.30

Матэматыка

Раўтовіч Т.І.

каб.29

       

_____________________________________________