І этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

10.09.2021

 

З 18 верасня 2021 года ў ДУА "Грэская сярэдняя школа" праводзіцца І этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах. Пачатак алімпіяды ў 9.30

Графік правядзення І этапа рэспубліканскай алімпіяды

 

Дата

 

Вучэбныя прадметы

Класы

Адказныя педагогі

18.09.2021

«Англійская мова», «Французская мова», «Нямецкая мова»

10-11 

Харытончык Н.І.,

Барыніна В.А., Савашынская А.С.

«Гісторыя»

10-11 

Гупаловіч Л.І.

«Беларуская мова» і «Беларуская літаратура»

9-11 

Лабковіч І.М.

«Тэхнічная праца» і «Абслуговая праца»

8-11 

Вітко М.М.

Пісарык А.У.

24.09.2021

«Фізіка»

9-11 

Пісарык А.У.

«Фізічная культура і здароўе»

9-11 

Ачапоўскі Р.В.

«Грамадазнаўства»

10-11 

Гупаловіч Л.І.

25.09.2021

«Біялогія»

9-11 

Семяняк Ю.С.

 

09.10.2021

«Матэматыка»

8-11 

Міхневіч С.М.

«Хімія»

9-11 

Бранавец А.М.

«Астраномія»

10-11 

Макшыцкая М.М.

16.10.2021

«Руская мова» і «Руская літаратура»

9-11 

Міхайлава В.С.

«Інфарматыка»

7-11 

Міхневіч С.М.

«Геаграфія»

9-11 

Семяняк Ю.С.

 

 

Пераможцы першага этапу рэспубліканскай алімпіяды, якія занялі І-ІІІ месца

п/п

Прозвішча, імя імя па бацьку

клас

прадмет

% выканання задання

Занятае месца

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

1.

Дубовік Макар Міхайлавіч

8

працоўнае навучанне

33

ІІІ

Вітко Міхаіл Міхайлавіч

2.

Стаяновіч Аляксандр Аляксандравіч

8

працоўнае навучанне

33

ІІІ

Вітко Міхаіл Міхайлавіч

3.

Ярмоліч Ангеліна Юр’еўна

9

абслуговая праца

80

І

Пісарык Ала Уладзіміраўна

4.

Уласевіч Анастасія Андрэеўна

8

абслуговая праца

76

І

Пісарык Ала Уладзіміраўна

5.

Кудзелка Валерыя Уладзіміраўна

9

абслуговая праца

73

ІІ

Пісарык Ала Уладзіміраўна

6.

Кісель Паліна Андрэеўна

8

абслуговая праца

60

ІІ

Пісарык Ала Уладзіміраўна

7.

Пракаповіч Вікторыя Максімаўна

8

абслуговая праца

60

ІІ

Пісарык Ала Уладзіміраўна

8.

Сідаровіч Эльвіра Вітальеўна

9

абслуговая праца

70

ІІІ

Пісарык Ала Уладзіміраўна

9.

Дробыш Антон Віктаравіч

10

англійская мова

17

ІІІ

Харытончык Наталля Іванаўна

10.

Ананіч Алена Сяргееўна

11

англійская мова

17

ІІІ

Харытончык Наталля Іванаўна

11.

Дробыш Ксенія Андрэеўна

11

нямецкая мова

62

І

Савашынская Алёна Сяргееўна

12.

Манькоўскі Станіслаў Генадзьевіч

11

нямецкая мова

60

ІІ

Савашынская Алёна Сяргееўна

13.

Дземаш Надзея Віктараўна

10

французская мова

28

ІІІ

Барыніна Вераніка Аляксандраўна

14.

Уласевіч Яна Віктараўна

11

французская мова

39

ІІІ

Барыніна Вераніка Аляксандраўна

15.

Уласевіч Яна Віктараўна

11

гісторыя

49

ІІІ

Гупаловіч Лаура Іванаўна

16.

Дробыш Антон Віктаравіч

10

беларуская мова і літ.

71,8

І

Вітко Вольга Анатольеўна

17.

Ланюк Аліна Аляксандраўна

9

беларуская мова і літ.

65

І

Лабковіч Іна Міхайлаўна

18.

Дварэцкая Анастасія Юр’еўна

10

беларуская мова і літ.

57,1

ІІІ

Вітко Вольга Анатольеўна

19.

Бранавец Ягор Сяргеевіч

8

беларуская мова і літ.

45

ІІІ

Лабковіч Іна Міхайлаўна

20.

Новік Марыя Аляксандраўна

10

беларуская мова і літ.

45,5

ІІІ

Вітко Вольга Анатольеўна

21.

Пранкевіч Карына Аляксандраўна

10

грамадазнаўства

64

ІІІ

Гупаловіч Лаура Іванаўна

22.

Запруцкая Ілона Ігараўна

11

грамадазнаўства

25

ІІІ

Гупаловіч Лаура Іванаўна

 

Яшчэ ў гэтым раздзеле