Экзамены і кансультацыі

 

РАСКЛАД

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання

і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 вучэбным годзе

 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

29

4 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

29

9 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

29

 

РАСКЛАД

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання

і выхавання на IIІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 вучэбным годзе

XІ “А” класс

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме

(пераказ)

43

9.00

руская мова

(павышаны ўзровень)

у пісьмовай форме

(пераказ)

45

3 чэрвеня

9.00

матэматыка

(павышаны ўзровень)

у пісьмовай форме

 

32

9.00

гісторыя Беларусі (павышаны ўзровень)

у вуснай форме

40

5 чэрвеня

9.00

матэматыка

(базавы ўзровень)

у пісьмовай форме

 

32

11.00

гісторыя Беларусі

(базавы ўзровень)

у вуснай форме

40

8 чэрвеня

9.00

англійская мова

у вуснай форме

30

12.00

нямецкая мова

у вуснай форме

30

14.00

французская мова

у вуснай форме

30

XІ “Б” класс

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

 

32

3 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме

(пераказ)

43

5 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

(базавы ўзровень)

у вуснай форме

40

8 чэрвеня

9.00

англійская мова

у вуснай форме

30

12.00

нямецкая мова

у вуснай форме

30

14.30

французская мова

у вуснай форме

30

 


РАСКЛАД КАНСУЛЬТАЦЫЙ перад выпускнымі экзаменамі

па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе 

Клас

Прадмет

Дата і час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

ІХ

Матэматыка

28.05 у 15.00

Каб.36

Раўтовіч Т.І.

ІХ

Руская мова

29.05 у 15.00

03.06 у14.30

Каб.36

Драбушэвіч Т.В.

ІХ

Беларуская мова

27.05 у 15.00

05.06 у 14.30

Каб.36

Вітко В.А.

 

РАСКЛАД КАНСУЛЬТАЦЫЙ перад выпускнымі экзаменамі

па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе 

Клас

Прадмет

Дата і час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

ХІ “А”

Матэматыка

(базавы ўзровень)

26.05 у 15.00

04.06 у 14.30

Каб.45

Чупрык В.П.

ХІ “А”

Матэматыка (павышаны ўзровень)

26.05 у 15.00

02.06 у 14.30

Каб.29

Каб.45

Міхневіч С.М.

ХІ “А”

Беларуская мова

27.05 у 15.00

Каб.43

Лабковіч І.М.

ХІ “А”

Руская мова

(павышаны ўзровень)

27.05 у 15.00

29.05 у 15.00

Каб.45

Міхайлава В.С.

ХІ “А”

Гісторыя Беларусі (базавы ўзровень

28.05 у 15.30

04.06 у 14.30

Каб.45

Гупаловіч Л.І

ХІ “А”

Гісторыя Беларусі (павышаны ўзровень)

23.05 у 10.00

27.05 у 15.30

Каб.40

Барыніна В.А.

ХІ “Б”

Матэматыка

29.05 у 15.00

30.05 у 13.00

Каб.44

Чупрык В.П.

ХІ “Б”

Беларуская мова

02.06 у 14.30

Каб.44

Лабковіч І.М.

ХІ “Б”

Гісторыя Беларусі

27.05 у 15.00

04.06 у 14.30

Каб.44

Гупаловіч Л.І.

ХІ “А”,

ХІ “Б”

Замежная мова

28.05 у 15.00

05.06 у 15.00

Каб.47

Чарнова В.В..

Каб.54

Барыніна В.А.

Каб.45

Харытончык Н.І.