Расклад экзаменаў і кансультацый

Расклад кансультацый

разгарнуць

РАСКЛАД КАНСУЛЬТАЦЫЙ перад выпускнымі экзаменамі

па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе 

Клас

Прадмет

Дата і час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

ІХ

Матэматыка

28.05 у 8.15

29.05 у 11.00

01.06 у 10.00

Каб.20

Міхневіч С.М.

ІХ

Руская мова

25.05 у 8.15;

27.05 у 8.15

03.06 у 10.00

Каб.20

Міхайлава В.С.

ІХ

Беларуская мова

26.05 у 8.15;

05.06 у 10.00

07.06 у 10.00

 

Каб.20

Вітко В.А.

 

РАСКЛАД КАНСУЛЬТАЦЫЙ перад выпускнымі экзаменамі

па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе 

 

Клас

Прадмет

Дата і час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

ХІ

Матэматыка

(базавы ўзровень)

21.05 у 8.15

28.05 у 8.15

02.06 у 13.00

Каб.43

Раўтовіч Т.І..

ХІ

Матэматыка (павышаны ўзровень)

21.05 у 8.15

28.05 у 8.15

02.06 у 10.00

Каб.44

Чупрык В.П..

ХІ

Беларуская мова (павышаны ўзровень)

29.05 у 11.00

31.05 у 13.00

Каб.43

Лабковіч І.М.

ХІ

Руская мова

29.05 у 11.00 31.05 у 13.00

Каб.45

Міхайлава В.С.

ХІ

Гісторыя Беларусі (базавы ўзровень

25.05 у 8.15

04.06 у 11.30

 

Каб.40

Гупаловіч Л.І

ХІ

Гісторыя Беларусі (павышаны ўзровень)

26.05 у 8.15

04.06 у 11.30

Гупаловіч Л.І.

ХІ

Замежная мова

27.05 у 8.15

04.06 у 10.00

Каб.47

Савашынская А.С.

Каб.43

Барыніна В.А.

Каб.54

Харытончык Н.І.

згарнуць

Расклад экзаменаў

разгарнуць

РАСКЛАД

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання

і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 вучэбным годзе

 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

32

4 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

32

8 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

32

 

РАСКЛАД

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання

і выхавання на IIІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 вучэбным годзе

 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

(павышаны ўзровень)

у пісьмовай форме

(пераказ)

43

9.00

руская мова

 

у пісьмовай форме

(пераказ)

32

3 чэрвеня

9.00

матэматыка

(павышаны ўзровень)

у пісьмовай форме

 

32

9.00

матэматыка

(базавы ўзровень)

у пісьмовай форме

 

43

5 чэрвеня

9.00

французская мова

у вуснай форме

30

10.45

нямецкая мова

у вуснай форме

30

12.30

англійская мова

у вуснай форме

30

7 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

(павышаны ўзровень)

у вуснай форме

43

11.15

гісторыя Беларусі

(базавы ўзровень)

у вуснай форме

43

 

згарнуць