Графік прыходу на экзамены

ГРАФІК

прыходу вучняў ХІ “А” і ХІ “Б” класаў на экзамены,

 якія праводзяцца ў вуснай форме

 

пп

Прозвішча, імя вучня

клас

час

 

3 чэрвеня - гісторыя Беларусі (павышаны ўзровень)

1.

Арціховіч Ангеліна

ХІ “А”

9.00

2.

Бруй  Крысціна

ХІ “А”

9.00

3.

Васілевіч Юрый

ХІ “А”

9.00

4.

Каласовіч Ксенія

ХІ “А”

9.00

5.

Лешчанка Вікторыя

ХІ “А”

9.00

6.

Берасневіч Анастасія

ХІ “А”

10.30

7.

Васілевіч Дзмітрый

ХІ “А”

10.30

8.

Гуткоўская Дзіяна

ХІ “А”

10.30

9.

Купа Ксенія

ХІ “А”

10.30

10

Міхневіч Лізавета

ХІ “А”

10.30

11.

Новік Ксенія

ХІ “А”

12.00

12.

Шахно Ганна

ХІ “А”

12.00

13.

Швыдрык Эліна

ХІ “А”

12.00

 

5 чэрвеня - гісторыя Беларусі (базавы ўзровень)

1.

Аліўэвіч Іван

ХІ “Б”

9.00

2.

Астроўская Марыя

ХІ “Б”

9.00

3.

Кароль Канстанцін

ХІ “Б”

9.00

4.

Позняк Антон

ХІ “Б”

9.00

5.

Філатава Дзіяна

ХІ “Б”

9.00

 

5 чэрвеня - гісторыя Беларусі (базавы ўзровень)

1.

Драбушэвіч Раман

ХІ “А”

11.00

2.

Кальчэўскі Нікіта

ХІ “А”

11.00

3.

Кірыленка Аляксандра

ХІ “А”

11.00

4.

Маслак Ілья

ХІ “А”

11.00

5.

Пруднік Бажэна

ХІ “А”

11.00

6.

Раўтовіч Кірыл

ХІ “А”

11.00

 

8 чэрвеня – англійская мова

1.

Алішэвіч Іван

ХІ “Б”

9.00

2.

Філатава Дзіяна

ХІ “Б”

9.00

3.

Васілевіч Дзмітрый

ХІ “А”

9.00

4.

Драбушэвіч Раман

ХІ “А”

9.00

5.

Раўтовіч Кірыл

ХІ “А”

9.00

6.

Кальчэўскі Нікіта

ХІ “А”

10.30

7.

Купа Ксенія

ХІ “А”

10.30

8.

Лешчанка Вікторыя

ХІ “А”

10.30

9.

Міхневіч Лізавета

ХІ “А”

10.30

10.

Позняк Антон

ХІ “Б”

10.30

 

8 чэрвеня – нямецкая мова

1.

Арціховіч Ангеліна

ХІ “А”

12.00

2.

Бруй Крысціна

ХІ “А”

12.00

3.

Кірыленка Аляксандра

ХІ “Б”

12.00

4.

Васілевіч Юрый

ХІ “А”

12.00

5.

Кароль Канстанцін

ХІ “Б”

13.15

6.

Гуткоўская Дзіяна

ХІ “А”

13.15

7.

Каласовіч Ксенія

ХІ “А”

13.15

8.

Шахно Ганна

ХІ “А”

13.15

 

8 чэрвеня – французская мова

1.

Астроўская Марыя

ХІ “Б”

14.30

2.

Берасневіч Анастасія

ХІ “А”

14.30

3.

Маслак Ілья

ХІ “А”

14.30

4.

Новік Ксенія

ХІ “А”

14.30

5.

Пруднік Бажэна

ХІ “А”

14.30

6.

Швыдрык Эліна

ХІ “А”

14.30